32 ways to dress a bunny..

Saturday, November 12, 2016

..mám rada netradičné, originálne veci, ktoré sa na trhu nevyrábajú ako na bežiacom páse. Preto mi táto "omaľovávanka" učarovala hneď na prvý pohľad, aj keď je Ninka na ňu ešte trochu primalá. 


Jedná sa o výrobok americkej rodinnej značky Wee Gallery. Má jednoduchý, minimalistický výzor - zošitok veľký akurát do malých rúk, ktorý je vyrobený z recyklovaného papiera! U mňa plus plus. Ten náš obsahuje 32 obrázkov rozkreslených zajačikov, ktoré deti môžu kreatívne, podľa ľubovôle dokresliť. U nás sú zajace  momentálne medzi top tromi obľúbenými zvieratkami, tak výber bol jasný :). V ponuke majú ale viac druhov. Ďalšie plus je, že zošitok je malý a tenký, tak ho ľahko nabalíte do svojej kabelky, či detského ruksaku. A neskôr, keď už bude celý pomaľovaný a dokreslený si ho jednoducho odložíte ako spomienku na detstvo vášho dieťatka. Ja rozmýšľam, že ho Ninke budem dávať pravidelne po pol roku nech dokreslí pár obrázkov a pod každý si napíšem vek aký práve mala. Bude pekné sledovať vývoj jej kresliacich zručností a kreativity.

Zošitok som objavila na predaj v e-shope Alice&Alice. Zásoby sa im ale rapídne míňajú lebo aktuálne majú skladom iba psíkov. Inde som ho zatiaľ na Slovensku alebo v Česku v ponuke nenašla.

Zas raz dôkaz, že netreba žiadne pestrofarebné čačky mačky. V jednoduchosti je krása. 

Pekný víkend,
Nina&Ninka


You Might Also Like

0 comments

Popular Posts

Like us on Facebook

Like us on Facebook 2

Subscribe