Bielo-čierna!

Sunday, January 15, 2017

Dnes opäť nový post zo série detkých interiérov. Tentokrát plný inšpirácii na izbičky ladené do bielo-čiernej. Úplny protipól k postu z minula o pastelových detských izbách. /ak ste ho nepozerali tak klik SEM :) /

Táto bielo-čierna kombinácia k nám prišla míľovými krokmi zo škandinávskych krajín a úplne nás zaplavila. Ja mám rada čistotu a minimalizmus preto mi biela farba veľmi imponuje aj pri detských izbách. S čiernou by som už bola opatrnejšia. To už by som radšej siahla po šedej.
Ako ste na tom vy? Aké farebné kombinácie preferujete? Ja už teraz mám svoju predstavu o vysnívanj izbe pre naše dievčatá. V skratke to bude jednoduchý univerzálny biely nábytok, drevená podlaha, niekoľko drevených doplnkov a ku tomu doladené biele, mentolové a marhuľové textílie. Prípadne som ochotná marhuľovú vymeniť za nejaký pekný odtieň ružovej, keď ma dievčatá presvedčia, že ružová tam nesmie chýbať :). A farbu hračiek si asi nenavyberáme ;), hlavne nech má každá svoj úložný priestor, či už v koši na hračky, v úložných boxoch alebo poličkách. 

Pekný dník,
Nina

 You Might Also Like

0 comments

Popular Posts

Like us on Facebook

Like us on Facebook 2

Subscribe