Nová kolekcia Rylee + Cru..

Thursday, September 29, 2016

..tento môj blog, moje ďalšie dieťa, nad ktorým neustále rozmýšľam, čo nové pripraviť a čím vás prekvapiť, ma pohlcuje čím ďalej tým viac. Okrem našich fotiek, aktuálnych denných momentiek a zážitkov, inšpirácii na výlety a detské hry, tu môžete čoraz viac vidieť a čítať moje inšpirácie na detský interiér, dizajn a oblečenie. Vďaka tomuto blogu, som už prebádala desiatky slovenských a zahraničných detských webstránok a spoznala značky, rodinné firmy a spoločnosti, ich krásne vecičky, o ktorých sa mi ani len nesnívalo. 

Rovnako náhodou som narazila aj na americkú značku detského oblečenia Rylee+Cru. Jej kolekcie vytvára ilustrátorka Kelli Murray a inšpiruje sa najmä vlastnými deťmi. Rylee+Cru spája v sebe umenie a predstavivosť. Tvary a materiál sú veľmi pohodlné, mäkké, zväčša s prírodnými motívmi.


Nová kolekcia jeseň/zima 2016 je inšpirovaná magickým lesom a jeho zvedavými zvieratkami, hviezdnou oblohou a strieborným mesiacom. Je naozaj prekrásna, skrýva v sebe tu minimalistiku a prírodné farby a detaily, čo si si na oblečení nedávno obľúbila. Neviem sa jej vynadívať :).

Na Slovenku a v susednom Česku túto značku oblečenia, žiaľ nepredáva žiadny e-shop ale v iných európskych krajinách je dostupná. Ak by mal niekto záujem, rada pomôžem a napíšem, kde ju môžete nájsť.

Krásny dník :),
Nina

Zdroj obrázkov: http://www.ryleeandcru.com/


You Might Also Like

0 comments

Popular Posts

Like us on Facebook

Like us on Facebook 2

Subscribe